MENU ZATVOR

FILIP ČERŇAN

FOTOGRAF
Moje meno je Filip Čerňan. Foteniu sa venujem od svojích 15 rokov. Začal som fotiť so Samsung L100, neskrošie s Canon400D a aktuálne fotím s technikou NikonD3200. Objektívy, ktoré používam: Nikon 50mm F/1.8G AF-S NIKKOR, Nikon 18-55mm AF-S II, k tomu externý blesk Speedlite WS 560, nový objektív AF-S Nikkor 55-200mm 1:4-5,6 G ED. Do každej fotky sa snažím vložiť svoj podpis originality. Na fotení koncertov mám rád to, že zachytím okamžik, ktorý je navždy preč.
Fotografovanie pre mňa predstavuje veľkú vášeň a zároveň relax. Každé fotenie je
pre mňa výzvou a inšpiráciou.
Od nepamäti som túžil po niečom,čo by ma napíňalo,túžil som robiť niečo dobre, niečo,v čom by aj iní mali,či našli radosť .Vtedý touto silnou túžbou ma život zavial na cestu fotografovania.Postupom času ma tento svet úplne pohltil a dnes je to už životným cielom.
Autorské práva: Všetky fotografie a texty uvedené na týchto stránkach sú výhradným vlastníctvom Filip Fotograf ( ak nie je uvedené inak). Sú chránené medzinárodnými dohovormi o Autorských právach. Žiadne z fotografií nie sú voľne šíriteľné, nesmú byť kopírované, reprodukované, distribuované a ináč s nimi manipulované. Použité môžu byť jedine so súhlasom Filip Fotograf.
Vizitka 2019